درباره ما

صنعت مبلمان اداری طیف وسیعی از محصولات را شامل می‌شود، مبل، میز، کتابخانه، فایل‌ها، پارتیشن‌بندی، صندلی و به طور کلی هر چیزی که به فضای اداری مربوط شود در حیطه این تجارت می‌تواند قرار بگیرد.

با افزایش ادارات در سراسر جهان، تقاضای زیادی برای طراحی زیبا و منحصر به فرد این اماکن به‌وجود آمده و در نتیجه صنعت مبلمان اداری به صورتی جداگانه در عرصه تجارت مبلمان جهان شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر نیز تقاضای زیادی برای محصولات آن در جهان وجود دارد. از سویی دیگر تنوع محصولات و ارائه طراحی و ترکیبات مدرن و جدید نیز از دلایل رشد این صنعت است که در سال‌های اخیر از سوی تولیدکنندگان این صنعت انجام شده است.

گروه تجاری آون با کادری مجرب و صنعت دوست با تاسیس فروشگاه جهان هنر واقع در حسن اباد تهران در سال 1345 فعالیت خود را در زمینه ی مبلمان اداری آغاز کرد.

با ارائه حداکثر کیفیت،حداقل قیمت، خدمات و پشتیبانی مناسب که رسالت ما بوده و هست توانستیم در کوتاه ترین زمان ممکن در بین شما عزیزان جایگاه خود را بیابیم و این حمایت های شما همراهان گرامی بود که توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و به سرعت با تکمیل فروشگاه اینترنتی و همینطور خدمات غیر حضوری  به شما خدمت رسانی کنیم.

تیم تامین کننده فوق العاده آون شب و روز در تلاش است تا محصولات بروز و جهانی را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم کند .

در حال حاضر گروه تجاری آون با کارآفرینی برای بیش از 25 نفر (مستقیم و غیر مستقیم) با پشتوانه شما میکوشد تا جوانان بیشتری را سرکار بیاورد. آون قصد دارد با هدف هایی بزرگ تر به کار خود ادامه دهد تا بتواند در زمینه های دیگر مبلمان اداری به شما عزیزان خدمات مناسبی ارائه دهد که تعمیم تجارب گذشته نیازمند گذر زمان و یاری شما حامیان عزیز و گرامی میباشد.