ضمانت بازگشت کالا

برای جلب بیشتر رضایت شما امکان بازگشت کالا را تا 7 روز را فراهم کرده ایم: 

ضمانت بازگشت همانطور که از نامش نیز پیداست تضمین به قبول پس گرفتن کالا و بازگشت پول شما میباشد. بازگشت محصول از سوی مشتری در چند حالت امکان پذیر میباشد،از آنجایی که همیشه دکوراسیون آون حق را به مشتری می دهد، لذا تصمیم گرفته ایم خدماتی را ارائه کنیم تا چنانچه مشتری مشکلاتی اعم از اشکالات فنی در کالای خریداری شده و عدم مطابقت با کالای درخواستی و... را مشاهده نمود بتواند با بازپس فرستادن محصول از عواقب بعدی پیش گیری کند. البته آون دکور همواره در تلاش است که بهترین محصولات را با قابل ترین خدمات برای مشتریان خود عرضه کند و اشکالات مذکور، احتمالاتی در دنیای فروش هستند.


نکات کلی در مورد تحویل گرفتن کالا:

1. لطفا برند، مدل، رنگ، و تمام مشخصات کالا را پیش از باز کردن بسته بندی کنترل کنید.

2. از گرفتن کالاها با بسته بندی آسیب دیده خودداری و آن را مرجوع کنید.

3. اگر قصد مرجوع کردن کالایی را دارید تمام هدیه ها و لوازم جانبی همراه آن را نیز به صورت کامل بازگردانید.

4. کنترل کیفیت کالا های مرجوعی، سه تا چهار روز زمان برده و سپس وجه بازگرداننده میشود.    


آسیب های پیش آمده بر اثر حمل و نقل:

در ابتدای امر باید بگوییم که بسته بندی کلیه ی محصولات از سوی آون دکور کاملا مطمئن بوده و تا سقف ممکن بیمه میشود و در صورت بروز هر گونه آسیب ناگهانی بر اثر حمل و نقل شرکت هایی که مرسولات را ارسال میکنند، پاسخگو خواهند بود و خسارت ناشی از آن را جبران خواهند کرد.

1. در صورتی که آسیب های ناشی بر اثر حمل و نقل هنگام تحویل کالا از مامور پست کاملا قابل رویت بوده، محصول را تحویل نگیرید و به آون دکور عودت نمایید تا اقدامات لازم انجام شود.

2. در صورت مشاهده ی هرگونه آسیب پس از تحویل کالا، خیلی سریع و ظرف مدت 24 ساعت با بخش خدمات پس از فروش آون دکور تماس حاصل کنید.

3. هنگام بازپس فرستادن کالا، کلیه ی لوازم جانبی و متعلقات داخل بسته بندی را همراه محصول به همان صورتی که تحویل گرفته اید، با فاکتور و صورت جلسه ی شرکت حمل کننده برای ما ارسال کنید.


انصراف مشتری از خرید:

در صورتیکه مشتری قبل از دریافت کالا از خرید خود به هر دلیلی منصرف شود، میتواند بلافاصله با بخش فروش مجموعه آون تماس حاصل نمایید و موضوع را با کارشناسان ما مطرح کند. در صورتیکه کالا تا زمان تماس مشتری ارسال نشده باشد، امکان بازگرداندن وجه پرداختی مشتری به وی وجود خواهد داشت. و در صورتیکه مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود میتواند ظرف مدت 7 روزکاری بخش فروش را مطلع نماید و چنانچه امکان تعویض و یا بازپس دادن کالا وجود داشته باشد فروشگاه آون دکور این خدمت را برای شما انجام می دهد. توجه داشته باشید که فروشگاه آون این طرح را برای محصولاتی در نظر گرفته است که از پلمب خارج نشده باشد و مشکلاتی شامل حال محصول نشده باشد اجرا میکند. وچنانچه عدم استفاده از محصول، توسط کارشناسان ما تایید شود مبلغ ارجاعی ظرف 48 ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.