شیوهای پرداخت

کاربران محترم، شما می توانید از دو طریق پرداخت نقد و اقساط هزینه ی سفارشات خود را پرداخت نمایید.

پراخت اقساطی:


پرداخت اقساطی توسط شرکت لندو انجام میشود و برای دریافت کارت اعتباری با ارائه یک برگ چک و بدون نیاز به ضامن پس از ثبت سفارش و تکمیل اطلاعات کاربران لازم است، چک را مطابق دستورالعمل اعلام شده تکمیل نمایند و تصویر آن را در پروفایل خود بارگذاری نمایند. در این مرحله کارشناسان اعتبارسنجی لندو اطلاعات مشتری را بررسی می‌نمایند و درصورتیکه اطلاعات مشتری (اطلاعات هویتی، تایید شغل و درآمد) تایید شد و مشتری چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشد اطلاعات وی تایید می‌شود.

در این مرحله پیک لندو (در فاصله زمانی دو تا سه روز پس از تایید سفارش مشتری) به محل مشتری مراجعه می‌نماید، مشتری مدارک و چک را تحویل نموده و قرارداد دریافت کارت اعتباری را امضا می‌کند. پس از ارسال چک توسط مشتری و تایید آن توسط واحد اعتبارسنجی لندو کارت اعتباری در مدت 5 روز کاری در تهران و کرج و ۸ روز کاری در دیگر شهرستان‌ها، برای مشتری ارسال خواهد شد. پس از آن مشتری با پرداخت قسط اول (به همراه هزینه حمل و نقل) بلافاصله کارت اعتباری (کد) خود را دریافت می‌نماید. شما میتوانید اطلاعات تکمیلی را در سایت لندو مشاهده کنید.

پرداخت نقدی:

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه های بانکی متصل به فروشگاه آون با کلیه کارت های عضو شبکه شتاب، هزینه ی سفارش خودرا آنلاین پرداخت کنید. پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت می شود. برای این کار به شماره ی 16 رقمی و cvv2 و رمز دوم اینترنتی نیاز دارید.

1. شماره ی 16 رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما درج شده است.

2. رمز اینترنتی یا رمز پویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز پویا) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال کردن رمز پویا میتوانید با مراجعه به بانک یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود  مراجعه و این رمز را دریافت کنید.

3. کد cvv2: یک کد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج میشود.

4. تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت بانکی روی آن درج شده است. اگر روی کارت شما این تاریخ وجود ندارد، میتوانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال استفاده کنید.