رویه ارسال سفارشات

روش های ارسال سفارشات:

1. سفارشات در شهر تهران صرفا توسط ناوگان آون و در صورت موجودبودن در انبار در کمتر از 24 ساعت ارسال می گردد.

2. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر ناوگان آون توسط باربری نیز ارسال می گردد.

3. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از سه طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، باربری و ناوگان آون(در صورت خواست مشتری) ارسال می گردد.

مشتریان میتوانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایید (انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن میباشد).

توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد،مسئولیت فروشگاه صرفا تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری میباشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر و مشکلات احتمالی ارسال ندارد، در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست و باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریانوجود نداشته باشد، اما درصورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

هزینه ی ارسال:


1. هزینه ی ارسال سفارشات ازطریق پست به سراسر ایران رایگان می باشد.(ویژه کالاهایی که طول یا عرضشان کمتر از یک متر باشد.)

2. هزینه ی ارسال کالاهای سنگین ارسالی با باربری بر اساس وزن و ابعاد کالا محاسبه مبلغ آن بصورت پس کرایه درب آدرس دریافت می شود.

3. هزینه ی ارسال سفارشات بالای یک میلیون تومان در تحویل سریع تهران رایگان و زیر این مبلغ پنجاه هزار تومان می باشد.

4. هزینه ی ارسال سفارشات زیر یک میلیون تومان در تحویل سریع شهر های مجاور تهران مبلغ صد هزار تومان می باشد.

مدت زما تحویل سفارش ها:

سفارش های ارسال شده توسط ناوگان آون: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر یک روز کاری می باشد. مشتریان عزیز توجه داشته باشند سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوادث غیر متقربه، در یک بازه زمانی دو یا سه ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد تحویل می گردد و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجد آن بر عهده مشتری می باشد.

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری: سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردد، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشد در همان روز تحویل پست یا باربری خواهد شد و در غیر این صورت در روز کاری بعد تحویل خواهد شد. این دو شرکت نیز بسته به مقصد کالا، معمولا 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.